سبـد خریـد
  پـروفـایــل
خــانــه محـصـولات فروشگـاه هـا  
خــانــه محـصـولات فروشگـاه هـا
نکاتی برای انتخاب لباس بهاری زنانه

تغییر فصل ها همیشه با تغییرات مختلفی در وجوه گوناگون زندگی ما همراه هستند، از تغییر نوع وقت گذرانی و تفریحات فردی و جمعی گرفته، تا تغییر عده اي از عادات غذایی روزانه. یکی از این تغییرات همیشگی و غیرقابل اجتناب، تغییر نوع پوشش ماست.


طبق معمول در پایان هر فصل، لباس‌هاي‌ فصل گذشته کنار گذاشته می شوند و لباس‌هاي‌ فصل جدید برای پوشیدن آماده میشوند و طبق معمول تنها تفاوت عمده‌ي این لباس‌ها در جنس آن‌هاست، در صورتی‌که باید بدانید هر فصل میتواند بجز جنس، رنگ‌ها و طرح‌هاي‌ مناسب خودرا داشته باشد که با دانستن و رعایت کردن آن‌ها احساس اسانی بیشتری خواهید کرد و احساس بهتری خواهید داشت.


بهمین منظور قصد داریم چند نکته که دانستن آن‌ها در مورد لباس‌هاي‌ بهاری‌تان خالی از لطف نیست رابا شما مطرح کنیم. در ادامه با سایت تالاب همراه باشید.


اگر نگاهی به کمد لباس‌هاي‌ خود بیندازیم طبق معمول متوجه خواهیم شد که اکثر لباس‌هاي‌ زمستانی ما، لباس‌هایي به رنگ‌هاي‌ تیره هستند و شاید کمتر لباس روشنی در آن میان به چشم بخورد.


این موضوع می تواند به این دلیل باشد که این لباس‌ها در طول روز با جذب نور خورشید به گرم‌تر نگاه داشتن ما کمک خواهند کرد؛ بنابر این در فصل زمستان، در ما یک شکل تمایل ناخودآگاه برای پوشیدن لباس‌هاي‌ تیره وجوددارد.


پس باید با تغییر فصل، این رنگ‌ها را نیز تغییر دهید و انها رابا رنگ‌هاي‌ شاد و روشن جای گزین کنید. زرد، سبز، صورتی و آبی رنگ‌هایي هستند که به لباس‌هاي‌ شما جلوه‌اي شاد و بهاری خواهند داد.مـقـالات و دانـستـنــی هــا
مشاهده همه مـقـالات
گـروه هــا در جـامـــه یـاب
بازارهــا در جـامـــه یـاب
        
زنـانـــه
» شلوار
» شومیز /کت
» مانتو
» تیشرت
» مجلسی
» کاپشن /بافت
» بادی/کراپ
» هودی
» ست دو تیکه
» دامن
مـــردانــــه
» شلوار
» پیراهن
» کت و شلوار

خــانــه

جـسـتـجـو

سبد خرید

گروه ها

پروفایل
طراحی و اجرا توسط فرکانس مارکتینگ