سبـد خریـد
  پـروفـایــل
خــانــه محـصـولات فروشگـاه هـا  
خــانــه محـصـولات فروشگـاه هـا
لباس پاییزی چه ویژگی و خصوصیاتی دارد

ایران از کشورهایی است که در آن چهار فصل بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان وجود دارد. هرکدام از این فصل ها تغییرات آب و هوایی خاص خود را دارد. مثلا در تابستان هوا گرم است و بهتر است از لباس های خنک و نازک استفاده شود. هم چنین به دلیل گرمی هوا بهتر است لباس هایی که رنگ تیره دارند را برای پوشیدن انتخاب نکنیم. در زمستان هوا سرد است و از لباس های ضخیمتر در این فصل بیشتر استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم در مورد لباس هایی که در فصل پاییز مورد استفاده قرار می گیرند صحبت کنیم. از ویژگی لباس پاییزی و همین طور رنگ هایی که می توانیم در فصل پاییز بپوشیم و شیک باشیم. حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.


لباس پاییزی که باید در کمد خود داشته باشید

با پشت سر گذاشتن فصل تابستان روزها کوتاه تر و هوا سرد می شود. ازین رو باید کم کم کمد لباس تابستانی با کمد لباس پاییزی جایگزین شود. اما برای انتخاب پوشاک پاییزی چه ویژگی هایی را باید مد نظر قرار دهیم؟ از جنس گرفته تا قیمت و رنگ و سایر خصوصیاتی که یک لباس باید داشته باشد. چه نکاتی را باید برای خرید پوشاک پاییزی در اولویت قرار دهیم؟ کدام رنگ برای فصل پاییز مناسب است و چرا؟ این ها مسائلیست که حائز اهمیت است و ما قصد داریم اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم که انتخاب را برایتان آسان و لذت بخش کند.


پوشاک پاییزی که مناسب این فصل هستند

در فصل پاییز هوا گاهی بارانی و گاهی آفتابی است. به دلیل زرد شدن برگ ها و ریزش برگ درختان، خیابان ها رنگ و بوی دیگری به خود می گیرند. تصور کنید که در این خیابان ها باران نیز به صورت نم نم شروع به باریدن کند. همه چیز مهیاست برای قدم زدن در خیابان هایی که احساس ناب زندگی کردن را به ما میبخشد. بسیاری از ما در پاییز خاطراتی داریم که به راحتی از ذهنمان پاک نمی شود. پس بهتره در این فصل پوشاکی به تن کنیم که خاطراتمان را زیبا تر، شیک تر و خاص تر کند.


شلوار مناسب برای فصل پاییز

شلوار جین از مواردی است که در کمد لباس پاییزی ما ضروری است. جین مشکی یا طوسی گزینه خوبی برای بیرون رفتن از خانه در روز می باشد، مخصوصا اگر کارمند باشید.


کت، سویشرت و هودی ( هودی کلاه دار ) انتخاب عالی برای ست کردن با شلوار

جلیقه، سویشرت و هودی، کت و ژاکت می توانند یک انتخاب عالی برای ست کردن با شلوار شما باشند. ما برای شما در فروشگاه دزل کت، شلوار، سویشرت و هودی های پاییزی را با تنوع رنگ بندی و طرح های متفاوت قرار دادیم.


می توانید زیر ژاکت و هودی خود از تیشرت استفاده کنید. به دلیل گرم و سرد شدن هوا در فصل پاییز این انتخاب میتواند هم در ساعات گرم و هم در ساعاتی که به انتهای روز نزدیک میشویم و هوا سردتر است گزینه مناسبی باشد.


لباس های بارانی نیز حتما در کمد پاییزی شما ضروری است. اگر در مناطقی زندگی میکنید که باران زیادی می بارد، حتما از هودی کلاه دار و یا لباس های بارانی استفاده کنید.مـقـالات و دانـستـنــی هــا
مشاهده همه مـقـالات
گـروه هــا در جـامـــه یـاب
بازارهــا در جـامـــه یـاب
        
زنـانـــه
» شلوار
» شومیز /کت
» مانتو
» تیشرت
» مجلسی
» کاپشن /بافت
» بادی/کراپ
» هودی
» ست دو تیکه
» دامن
مـــردانــــه
» شلوار
» پیراهن
» کت و شلوار

خــانــه

جـسـتـجـو

سبد خرید

گروه ها

پروفایل
طراحی و اجرا توسط فرکانس مارکتینگ